6-te seminarium I Liq Chuan z Darią Sergeevą w Warszawie

Zapraszamy na szóste już seminarium z Darią Sergeevą w Warszawie.

Daria Sergeeva (10 poziom I Liq Chuan, 4 poziom instruktorski) należy do najbardziej zaawansowanych adeptów I Liq Chuan na świecie. Jest nie tylko doskonałym nauczycielem, ale także zdobywczynią licznych złotych medali na światowych mistrzostwach Kung Fu, Tai Chi, Sanda i Muay Thai.

I Liq Chuan, „sztuka walki oparta na świadomości”, to „wewnętrzny” styl Kung Fu, kładący nacisk na rozwój świadomości ciała i umysłu oraz naturalnego rozpoznawania, jak zachować się w każdej sytuacji. Trening jest bardzo korzystny dla zdrowia psychofizycznego i rozwoju uważności (mindfulness), a dla osób zainteresowanych aspektem bojowym oferuje skuteczny system rozwoju umiejętności.

Warsztaty są odpowiednie dla ćwiczących na każdym poziomie zaawansowania, jak również dla nowicjuszy oraz osób, które dopiero chciałyby rozpocząć trening I Liq Chuan. Poziom trudności ćwiczeń będzie indywidualnie dobrany dla każdego w zależności od stopnia zaawansowania oraz kondycji fizycznej.

Koszt: 510 PLN. Dla członków CFILCA z ważną legitymacją 450 PLN. Instruktorzy ILC: 400 PLN. Zaliczka 150 PLN płatna do 10 listopada na konto:
35 1140 2004 0000 3602 7527 2150

Osoby, które chciałyby otrzymać rachunek prosimy o przesłanie danych na email b.samitowski@gmail.com jak najszybciej po wysłaniu zaliczki.

Rejestracja pod adresem:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdEmTfSsRwaFBv2Z6B9i5pGkQ1WhXPrhdqTZEB_tbfCtwQdoQ/viewform?usp=sf_link


Seminarium odbędzie się w sobotę i niedzielę 18-19 listopada 2017 r. w Warszawie. Miejsce: ul. Krasnołęcka 3, sala gimnastyczna. Godziny: 10-18.

Warsztat organizuje warszawska szkoła I Liq Chuan Włodzimierza Hrymniaka i Bartosza Samitowskiego

Kontakt z organizatorami:
b.samitowski@iliqchuan.com
w.hrymniak@iliqchuan.com

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz