Seminarium z Darią Sergeevą w Warszawie 17-18 maja 2014

Zapraszamy na trzecie już seminarium z Darią Sergeevą w Polsce.

Daria Sergeeva (9 poziom I Liq Chuan, 3 poziom instruktorski) należy do najbardziej zaawansowanych na świecie adeptów I Liq Chuan. Jest nie tylko doskonałym nauczycielem, ale także zdobywczynią licznych złotych medali na światowych mistrzostwach Kung Fu, Tai Chi, Sanda i Muay Thai w konkurencjach takich jak san shou (wolna walka) i tui shou (pchające ręce).

I Liq Chuan, „sztuka walki oparta na świadomości”, to „wewnętrzny” styl Kung Fu, kładący nacisk nie na opanowanie stałego zestawu technik, lecz na rozwój świadomości ciała i umysłu oraz naturalnego rozpoznawania, jak zachować się w każdej sytuacji. Trening jest bardzo korzystny dla zdrowia psychofizycznego, a dla osób zainteresowanych aspektem bojowym oferuje niezwykle skuteczny system rozwoju umiejętności.

Temat seminarium: „Wirujące ręce I Liq Chuan”. Jest to pierwsze seminarium w Polsce poświęcone w szczególności temu zagadnieniu.

Koszt: 470 PLN. Dla członków CFILCA 400 PLN. Zaliczka 200 PLN.

Ze względu na to, że wielkość obiektu będzie dostosowana do liczby uczestników, prosimy o możliwie szybką rejestrację, nie później niż do końca kwietnia. Osoby zgłaszające się w ostatniej chwili mogą nie dostać się na warsztaty.

Rejestracja pod adresem:
https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dHA5ek5IRWFaUzVFa3docW9GaUFTb1E6MA

Seminarium odbędzie się w sobotę i niedzielę 17-18 maja 2014 r w Warszawie. Miejsce i informacja o wpłatach zaliczki wyślemy najpóźniej pod koniec kwietnia pod email podany przy rejestracji.

Organizator: Szkoła I Liq Chuan,
b.samitowski@iliqchuan.com
www.iliqchuan-polska.com

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz