Seminarium ILC z Lepkich Rąk i Chin na z Darią Sergeevą

Zapraszamy na kolejne seminarium z Darią Sergeevą w Warszawie.

Daria Sergeeva (11 poziom I Liq Chuan, 6 poziom instruktorski) należy do wąskiego grona najbardziej zaawansowanych adeptów I Liq Chuan na świecie. Jest doskonałym nauczycielem, a także zdobywczynią licznych złotych medali na światowych mistrzostwach Kung Fu, Tai Chi, Sanda i Muay Thai.

Zhong Xin Zao I Liq Chuan, „sztuka walki oparta na świadomości”, to „wewnętrzny” styl Kung Fu, kładący nacisk na rozwój świadomości ciała i umysłu oraz naturalnego rozpoznawania, jak zachować się w każdej sytuacji. Trening jest bardzo korzystny dla zdrowia psychofizycznego i rozwoju uważności (mindfulness), a dla osób zainteresowanych aspektem bojowym oferuje skuteczny system rozwoju umiejętności.

Temat seminarium: „Lepkie ręce i Chin na (dźwignie)”.
Warsztaty są odpowiednie dla ćwiczących na każdym poziomie zaawansowania, jak również dla nowicjuszy oraz osób, które dopiero chciałyby rozpocząć trening I Liq Chuan. Poziom trudności ćwiczeń będzie indywidualnie dobrany dla każdego w zależności od stopnia zaawansowania oraz kondycji fizycznej.

Koszt przy zapisie do końca lutego: 590 PLN. Dla członków CFILCA z ważną legitymacją 540 PLN. Instruktorzy ILC: 450 PLN. Zaliczka 150 PLN płatna do końca lutego 2020 na konto:

35 1140 2004 0000 3602 7527 2150

Koszt po zapisie później niż do końca lutego: 650 PLN, dla członków CFILCA 600 PLN, instruktorzy 500 PLN.

Osoby, które chciałyby otrzymać rachunek prosimy o przesłanie danych na email b.samitowski@gmail.com jak najszybciej po wysłaniu zaliczki.

Rejestracja pod adresem:

https://forms.gle/3WYVUhsrceXqvazo7

Seminarium odbędzie się w sobotę i niedzielę 28-29 marca 2020 r. w Warszawie. Miejsce zostanie podane do wiadomości.

Warsztat organizuje warszawska szkoła I Liq Chuan Bartosza Samitowskiego (www.zhongxindao.waw.pl)

Kontakt z organizatorem:
b.samitowski@gmail.com

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz