Seminarium z Darią Sergeevą w Warszawie, luty 2015

Zapraszamy na czwarte seminarium z Darią Sergeevą w Polsce.

Daria Sergeeva (9 poziom I Liq Chuan, 3 poziom instruktorski) należy do najbardziej zaawansowanych adeptów I Liq Chuan na świecie. Jest nie tylko doskonałym nauczycielem, ale także zdobywczynią licznych złotych medali na światowych mistrzostwach Kung Fu, Tai Chi, Sanda i Muay Thai w konkurencjach takich jak san shou (wolna walka) i tui shou (pchające ręce).

I Liq Chuan, „sztuka walki oparta na świadomości”, to „wewnętrzny” styl Kung Fu, kładący nacisk na rozwój świadomości ciała i umysłu oraz naturalnego rozpoznawania, jak zachować się w każdej sytuacji. Trening jest bardzo korzystny dla zdrowia psychofizycznego, a dla osób zainteresowanych aspektem bojowym oferuje niezwykle skuteczny system rozwoju umiejętności.

Temat seminarium: „Wirujące ręce I Liq Chuan, część 2”. Jest to kontynuacja zeszłorocznego seminarium z Darią, jednak mogą dołączyć również osoby, które nie brały udziału w poprzednim wydarzeniu.

Koszt: 470 PLN. Dla członków CFILCA z ważną legitymacją 400 PLN. Zaliczka 200 PLN.

Ze względu na to, że wielkość obiektu będzie dostosowana do liczby uczestników, prosimy o możliwie szybką rejestrację, nie później niż do 25 stycznia.

Rejestracja pod adresem:
https://docs.google.com/forms/d/1gSN9-Cc74fVjaw70vauo9qzHwHafyjj4_R5lPC9dhxc

Seminarium odbędzie się w sobotę i niedzielę 7-8 lutego 2015 r w Warszawie w godzinach 11-17:30. Informację o miejscu (w zasięgu warszawskiego metra) roześlemy najpóźniej pod koniec stycznia pod email podany przy rejestracji.

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz