Trening plenerowy dla zainteresowanych rozpoczęciem treningu ILC!

I Liq Chuan to pochodząca z Malezji sztuka walki oparta na treningu uważności (mindfulness), rozpoznawaniu natury własnego ciała i umysłu i czuciu przeciwnika (partnera).

Organizujemy trening plenerowy, w czasie którego możesz poćwiczyć z nami, zobaczyć czy to coś dla Ciebie, zapoznać się z różnymi elementami treningu i porozmawiać z nauczycielami i zaawansowanymi uczniami.

Treningi dostosowane są do indywidualnych możliwości uczestników, bez względu na budowę ciała, kondycję czy płeć. Dla jednych osób to interesująca alternatywa dla popularnych dyscyplin takich jak Joga czy Tai Chi, dla innych osiągnięcie umiejętności walki. Ty wybierasz cel.

Choć kontekstem treningu jest skuteczna samoobrona, prawdziwym celem tej sztuki walki jest rozwój świadomości, spokojnego i przejrzystego umysłu, zdrowego i zrównoważonego ciała, dobrego samopoczucia i harmonijnych relacji z otoczeniem.

Prowadzimy naszą szkołę od 5 lat. Nasi nauczyciele uczą się u współtwórcy i głównego nauczyciela stylu I Liq Chuan, światowej sławy Mistrza Sam China i należą do ścisłej europejskiej czołówki trenerów tego stylu. Już sporo osób w Polsce przekonało się, że I Liq Chuan to świetny sposób spędzania czasu.

Trening jest bezpłatny.

Aby zarezerwować sobie miejsce na treningu, wypełnij formularz!!

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz