Trening próbny I Liq Chuan

Zapraszamy na darmowy trening próbny I Liq Chuan!

Osoby, które po tym spotkaniu zdecydują się ćwiczyć tę sztukę, będą mogły dołączyć do nowej grupy początkującej! Zapraszamy zarówno zdecydowanych i nie zdecydowanych!

Na spotkaniu poćwiczymy wspólnie podstawowe ćwiczenia I Liq Chuan, zaś instruktorzy oraz uczniowie zaawansowani pokażą różne elementy naszego treningu i opowiedzą o tym, co, po co i jak ćwiczymy.

I Liq Chuan to świetna sztuka dla osób, które chcą

– kultywować zdrowie i dobre samopoczucie
– rozwinąć zdolności koncentracji i zachowania równowagi w każdych warunkach
– poznać tajniki skutecznej samoobrony i walki
– zrobić coś dla siebie

Wcześniejsze doświadczenie nie jest wymagane, trening można dopasować indywidualnie do własnych potrzeb. Jeśli nie interesuje Cię aspekt bojowy, nie zrażaj się, bo w porównaniu do innych korzyści z treningów może on zejść na dalszy plan. Wiele osób ćwiczy głównie dla zdrowia, ducha i satysfakcji. Jeśli odwrotnie – chciałbyś nauczyć się skutecznej samoobrony, pamiętaj, że dawniej I Liq Chuan wykorzystywane było głównie do walki.

Na spotkaniu elementy:
– Mechaniki ruchu – ćwiczeń podstawowych I Liq Chuan
– Demonstracja Formy 21 oraz Formy Motyla
– Demonstracja i trening elementów ćwiczeń w parach
– Pogawędka

Trening odbędzie się na Uczelni Łazarskiego w Warszawie, w sali nr. 20 na parterze. Prosimy o przybycie najpóźniej o 18:20.

Termin: 16 października (środa) o godz. 18:30. Treningi regularne grupy początkującej będą się zaś odbywały prawdopodobnie w poniedziałki i środy w godz. 19:30 – 21:00

Zapraszamy! Weź znajomych.

Spotkanie bezpłatne. Jeśli planujesz udział, napisz nam maila.

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz