Zapisy do nowej grupy początkującej otwarte – start w październiku 2013

W październiku zaczną się zajęcia w nowej grupie początkującej I Liq Chuan. To doskonały moment, by zacząć treningi i zobaczyć, czy i Ty odnajdziesz w tej sztuce taką pasję, jak my, którzy już ćwiczymy. To również okazja by poznać nowych ciekawych i przyjaznych ludzi. Może to być też okazja do powrotu do treningów po dłuższej przerwie. Jeśli chciał(a)byś spróbować, wpisz swoje dane na poniższej liście. Użyjemy ich wyłącznie do celów utworzenia nowej grupy.

Zapis w formularzu nie oznacza wiążącej deklaracji uczestnictwa. W drugiej połowie września zorganizujemy dla nowej grupy trening próbny, na którym opowiemy o naszym stylu i pokażemy, co mamy w zanadrzu ;-). Wówczas zdecydujesz, czy to coś dla Ciebie i czy chcesz spróbować. Będziesz też mógł / mogła przyprowadzić znajomych. O terminie i miejscu wydarzenia powiadomimy Cię mailowo na początku września.

UWAGA: osoby, które zapiszą się w formularzu do końca sierpnia otrzymają rabat 50% na pierwszy miesiąc treningów!

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś – kliknij „Lubię to” w oknie Facebooka po prawej!

Zajęcia prowadzą certyfikowani instruktorzy z międzynarodowym doświadczeniem, bezpośredni uczniowie współtwórcy stylu, Mistrza Sam China. Aby dowiedzieć się więcej o I Liq Chuan, przejdź na stronę główną albo do wybranych przez siebie pozycji w menu strony, na której jesteś.

Wiek, kondycja fizyczna, płeć czy wcześniejsze doświadczenie w sztukach walki nie mają znaczenia. Znaczenie ma to, czy chcesz spróbować!

W razie pytań napisz do nas albo zadzwoń!

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz